Wasbaar fluweel lint

Wasbaar fluweel lint

Dit hoogwaardig fluwelen lint uit Zwitserland is van de mooiste en meest luxueuze kwaliteit. Het Zwitserse fluweellint is 16 mm breed en wordt geleverd op rollen van 10 meter. Het lint is wasbaar en geschikt als decoratielint en textiellint.



 
Fluweel lint Donkerrood
10 mtr
Bekijk
Fluweel lint Burgundy
10 mtr
Bekijk
Fluweel lint zwart
10 mtr
Bekijk
Fluweel lint grijs
10 mtr
Bekijk
Fluweel lint zilver
10 mtr
Bekijk
Fluweel lint,creme
10 mtr
Bekijk
Fluweel lint cafe
10 mtr
Bekijk
Fluweel lint Khaki
10 mtr
Bekijk
Fluweel lint Petrol
10 mtr
Bekijk
Fluweel lint Antiek blauw
10 mtr
Bekijk
Fluweel lint marine
10 mtr
Bekijk
Fluweel lint Donker paars
10 mtr
Bekijk

Kwaliteit

Dit Zwitserse fluweellint heeft een prachtig egale velvet pool met een mooie, luxe glans. Het is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit. Het lint is wasbaar en daardoor ook geschikt voor toepassingen op textiel.

Kleuren

Het kleurenpalet loopt van donkere, rijke tinten zoals burgundy, zwart en grijs tot heldere, levendige kleuren zoals crème, lila en roze.

Toepassingen

Het fluweellint is geschikt voor textielverwerking, zoals sierband op kleding of modeafwerking, zoals een rand op hoeden of haarbanden, maar zeker ook geschikt voor een luxe decoratieve afwerking in woonaccessoires en sieraden.
De rollen zijn per direct uit ons magazijn leverbaar.

Alternatief

Zoekt u fluweellint in andere uitvoeringen? Klik dan hier voor ribfluweel, printlint of reliëflint.

Wilt u onze prijzen inzien?

Onze inkoopprijzen zijn exclusief zichtbaar voor zakelijke klanten. Meld uw bedrijf aan om toegang te krijgen tot de prijzen.